Hakkımızda

Hakkımızda
Firmamız F&A Kozmetik adı ile 2015 yılında başlayan bir projeyle, uzun mesailer ve çalışmalar sonucunda 2016 yılında Bursa’da kurulmuştur. Kozmetik, kişisel bakım, bebek bakım ve kuaför ürünleri kategorileri ile başlayan e-ticaret maratonumuz binlerce ürünü kapsayan ve her geçen gün artan çok geniş bir ürün yelpazesinde devam etmektedir.
2018 yılında yapısal değişikliğe giderek Fa Bilişim Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketini kurarak sadece kozmetik ve kişisel bakım ürünleri değil tüm alanları kapsayacak yeni projelere yönelen firmamız yurtiçi ve yurtdışı birçok pazar yerinde mağazalar açarak daha fazla alıcıya ulaşmayı ve hizmet götürmeyi hedeflemiştir.
Müşterilerinin her türlü ihtiyacını uygun fiyata bulabileceği, sipariş verdikten sonra en hızlı ve güvenilir hizmeti alabileceği bir e-ticaret firması olmayı ve daha fazla kazanç uğruna ürün orjinalliği ve hizmet kusursuzluğundan taviz vermemeyi kendimize amaç edindik.
Fa Bilişim Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi çalışanlarının ve tüketicilerinin sağlığına itibar eden ve çevreye saygılı bir şirket olarak faaliyet göstermektedir. İnsan ve tüketici haklarına saygılı ve güvenli bir çalışma ortamı yaratır. Kurumsal sorumluluklarının bilincinde olan Fa Bilişim Ticaret Ve Sanayi Limited Şirketi açıklık ve dürüstlük ilkesi çerçevesinde işlerini yürütür.

Popüler Aramalar: